بلندگوهای سقفی و دیواری مزدک

بلندگوهای سقفی مزدک سری MS5400
بلندگوهای سقفی مزدک سری MS5400 در اکثر پروژه‌های صوتی کشور طی چند سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته و همواره مورد تایید متخصصان فن بوده است.
بلندگوهای سقفی مزدک پس از مطالعه و تحقیق و بر اساس تجربه در امر سیستم‌های صوتی و متناسب با نیازهای تاسیساتی کشور طراحی و تولید می‌شود. بلندگوی سقفی عبارتست از یک عدد بلندگو و یک عدد ترانسفورماتور تطبیق امپدانس با براکت مربوطه که در روی قاب قرار دارند.

 بلندگوهای سقفی و دیواری مزدک

برای مشاهده‌ی عکس بزرگتر روی عکس کلیک نمایید.

ویژگی‌ها

  • بلندگوی سقفی مزدک سری MS5400 دارای فرم ساده و متناسب برای هر نوع معماری داخلی است و به شکل‌های گرد  و مربع و قاب پلاستیکی ABS ساخته شده است.

  • بلندگو دارای ترانسفورماتور تطبیق امپدانس داخلی است و می‌تواند با کلیه‌ی آمپلی‌فایرهایی که دارای خروجی 100ولت و 70ولت هستند به خوبی و به طور رضایت‌بخش کار کند. در موارد نادر یا ضروری می‌توان بلندگو را به خروجی 4 الی 16 اهم آمپلی‌فایرهای مختلف(با در نظر گرفتن قدرت و تعداد) وصل کرد.

  • استقرار بلندگو، براکت و ترانسفورماتور تطبیق امپدانس روی قاب محکم، ثابت و اطمینان‌بخش بوده و ارتفاع و محل آن‌ها به نحوی طراحی شده است که مجموعاً حفاظت بلندگو در برابر فشارهای وارده حین حمل و نقل و پای کار تامین کند.

  • جعبه‌های توکار و روکار مزدک از پلاستیک ABS و آلومینیوم ساخته شده‌اند و جهت اتصال و نصب،‌ سوراخ‌ها و محل‌های لازم روی آن پیش‌بینی شده است.

  • نمای بلندگو طوری طراحی شده است که علاوه بر زیبایی بتواند صدا را به راحتی عبور دهد.

مشخصات فنی


مشخصات فنی ذکرشده ممکن است بدون اطلاع قبلی و به لحاظ ضرورت فنی یا در جهت بهتر شدن دستگاه تغییر کند.

بلندگوهای دیواری مزدک
با بدنه‌ی پلاستیکی به رنگ سفید دارای شکل ظاهری زیبا و مناسب است. بلندگوی دیواری دارای یک ترانسفورماتور تطبیق امپدانس است که می‌تواند با کلیه‌ی آمپلی‌فایرهایی که دارای خروجی 100 و 70 ولت هستد به خوبی کار کند.

مشخصات فنی

بلندگوی سقفی MS-5420G
بلندگوی سقفی MS-5420
بلندگوی سقفی MS-5419G

بلندگوی سقفی MS-5419

 

   

 

کلیه حقوق این سایت نزد شرکت مزدک محفوظ است.
طراحی وب سایت توسط گروه ماز